Modernizacja oddziału psychiatrycznego odbywa się w ramach realizacji Projektu pn. „Podniesienie jakości i kompleksowości leczenia poprzez konsolidację usług zdrowotnych w zakresie lecznictwa zachowawczego i zabiegowego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu”.

W imieniu radnych Rady Miejskiej w Elblągu głos podczas uroczystości zabrał Antoni Czyżyk Przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu:

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na uroczyste otwarcie Oddziału Psychiatrycznego i gratuluję zrealizowania tej, jakże ważnej dla naszego miasta inwestycji. Dzisiejsza uroczystość jest ukoronowaniem wysiłków wszystkich osób zaangażowanych w utworzenie Oddziały Psychiatrycznego i rozwój całej placówki szpitalnej. Wszystkim Pracownikom Szpitala Miejskiego w Elblągu składam podziękowania za zaangażowanie i trud włożony w zapewnienie elblążanom dostępu do jak najszerszego zakresu usług medycznych, a tym samym zagwarantowanie nam wszystkim poczucia bezpieczeństwa. Życzę Państwu dużo siły, zdrowia i wytrwałości, a także satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

P7210828.JPG

P7210890.JPG

Sesja Rady Miejskiej on-line

Rada Miejska w Elblągu

Biuletyn Informacji Publicznej

Archiwum BIP. Otwiera się w nowym oknie

elblag.eu

Raport o stanie Miasta

 

Master marketing digital

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych              Informacja o ciasteczkach