1. Jolanta Lisewska – Przewodnicząca

2. Andrzej Tomczyński – Zastępca Przewodniczącej

3. Jolanta Janowska – członek

4. Wojciech Karpiński – członek

5. Krzysztof Konert – członek

6. Paweł Kowszyński – członek

7. Adam Matwiejczuk – członek

8. Robert Turlej – członek

1. Marek Osik – Przewodniczący

2. Rafał Traks – Zastępca Przewodniczącego

3. Małgorzata Adamowicz – członek

4. Marek Kamm – członek

5. Krzysztof Konert – członek

1. Krystyna Urbaniak - Przewodniczący                    

2. Paweł Fedorczyk - Zastępca Przewodniczącego                                     

3. Małgorzata Adamowicz - członek                         

4. Marek Burkhardt - członek                                    

5. Juliusz Dziewałtowski-Gintowt - członek

6. Piotr Opaczewski  - członek                      

7. Halina Sałata - członek                             

1. Cezary Balbuza – Przewodniczący                         

2. Adam Matwiejczuk – Zastępca Przewodniczącego                   

3. Janusz Hajdukowski – członek                

4. Irena Sokołowska – członek                     

5. Krystyna Urbaniak – członek                   

1. Irena Sokołowska – Przewodnicząca                      

2. Monika Dwojakowska – Zastępca Przewodniczącego              

3. Marek Burkhardt – członek                                  

4. Marek Kamm – członek                             

5. Paweł Kowszyński – członek                   

6. Adam Matwiejczuk – członek                  

7. Bogusław Tołwiński – członek                  

1. Małgorzata Adamowicz - Przewodniczący                       

2. Jolanta Janowska - Zastępca Przewodniczącego                      

3. Marek Burkhardt - członek                                  

4. Monika Dwojakowska - członek             

5. Juliusz Dziewałtowski-Gintowt - członek

6. Jolanta Lisewska - członek                                  

7. Halina Sałata  - członek                            

8. Bogusław Tołwiński  - członek                

9. Andrzej Tomczyński  - członek               

1. Marek Pruszak  – Przewodniczący                         

2. Wojciech Karpiński  - Zastępca Przewodniczącego                

3. Cezary Balbuza - członek                         

4. Piotr Opaczewski  - członek                     

5. Marek Osik  - członek                               

6. Monika Dwojakowska – członek             

1. Krzysztof Konert  – Przewodniczący                     

2. Robert Turlej  – Zastępca Przewodniczącego                            

3. Marek Kamm – członek                             

4. Marek Osik  – członek                               

5. Andrzej Tomczyński  – członek               

Sesja Rady Miejskiej on-line

Rada Miejska w Elblągu

Biuletyn Informacji Publicznej

elblag.eu

30 Lat Samorządności Elbląga

Raport o stanie Miasta za 2019

 

Master marketing digital

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych              Informacja o ciasteczkach