INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI RADY MIEJSKIEJ W TYM PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ W OKRESIE MIĘDZY SESJAMI – XXIV SESJA RADY MIEJSKIEJ

                                                                      

ANTONI CZYŻYK

W dniu 13 kwietnia 2022 r. podczas uroczystości 82 rocznicy Zbrodni Katyńskiej na cmentarzu Agrykola przed Krzyżem Katyńskim Antoni Czyżyk oddał hołd ofiarom zbrodni.

MAŁGORZATA ADAMOWICZ

W dniu 09 kwietnia 2022 r. w związku z 12 rocznicą Katastrofy Smoleńskiej Radna Małgorzata Adamowicz uczestniczyła w uroczystości upamiętniającej ofiary przed Krzyżem Katyńskim na cmentarzu Agrykola w Elblągu.

W dniu 19 kwietnia 2022 r. przy Obelisku Związku Inwalidów Wojennych RP w Parku Traugutta Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej uczestniczyła w uroczystości upamiętniającej 103 rocznicę utworzenia tej organizacji.

MONIKA DWOJAKOWSKA I ADAM MATWIEJCZUK

W okresie między sesjami Radni Monika Dwojakowska i Adam Matwiejczuk współpracowali z Departamentem Edukacji i Biurem Rady Miejskiej w celu przygotowania wyborów  do Młodzieżowej Rady Miasta  Elbląg.

Monika Dwojakowska brała udział w pracy komisji wyborczej jako przewodnicząca miejskiej komisji wyborczej. W dniu 22 marca 2022 r. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta  Elbląg, frekwencja wyniosła ponad 60%.

Sesja Rady Miejskiej on-line

Rada Miejska w Elblągu

Biuletyn Informacji Publicznej

Archiwum BIP. Otwiera się w nowym oknie

elblag.eu

Raport o stanie Miasta

 

Master marketing digital

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych              Informacja o ciasteczkach